24 Haziran 2012 Pazar

Yeni Amigurumi Siparişlerim

Nikah şekeri,bebek mevlüd şekeri yada çocuk doğum günleri için misafirlerinize güzel hediyeler olabilir :)

9 yorum:

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

minik minik nasıl uğraştınnnn:) ellerine sağlık hayırlı bol kazançlar olsun. yine örgü iplerimi yaksa farklı mı bunların ipi?

uğurböceği dedi ki...

Ayyy nasıl uğraştığımızı bir bilsen :D hayattan bağlantım kesilmişti :D annemle birlikte yaptık :D diline sağlık..amin cümlemize..
yok aynı bildiğimiz yünlerden ;)

Hülya dedi ki...

Çok cicişler sevgiler....

Ruj dedi ki...

ayyy bunlar çok tatlılar ama minnak minnak:) bunları yapmak için ne kadar uğraştığını tahmin etmek çok zor nasıl bir sabır işi:) ellerine sağlık..

MARİFETANE (Elif Hatice) dedi ki...

Kız bunları nasıl ördün böule kırkbir kere maaşallah canısı sana anneninde seninde ellerine sağlık olsun.Geçen yıl bende bir okul için örmüştüm nerdeyese amigurimiye tövbe edecektim:)) kazancın bol bereketli olsun canım hepside çok güzel..

uğurböceği dedi ki...

Hülye; teşekkür ediyorum ;)
Ruj;evet hem zordu hemde eğlenceliydi..Ama sonucunu görmek ve yorumlar çok güzeldi :D
Marifetane;diline sağlık..ayy maşallah denmesine ne kadar ihtiyacım var tahmin ediyorsunuzr..ben nazara inanırım ondandır galiba..bende tek başıma olsam tövbe ederdim heralde :D ama annemle yaptım ve kısıtlı süre vardı..çok şükür ki bitti..saolasın cümlemize inş hayırlı bol kazançlar hayırlı rızk kapıları..

An Ek Zu Ra dedi ki...

valla harikalar.

uğurböceği dedi ki...

An Ek Zu Ra ; teşekkür ederim ;)

kafası karışık dedi ki...

Bravo doğrusu, minicikler ve çok şirinler :) Sabır taşı olsa çatlardı herhalde yerinizde. Yaptığınız işe de sabrınıza da bir alkış...