30 Temmuz 2011 Cumartesi

Beyaz Atlının Atı - Amigurumi

Hiçte fena olmadı değil miii??BEYAZ ATın "PRENS"i nerde miiii????Yoldan geldiği için azcık şekerleme yapıyor.PRENSESini aramaya gideceği zaman kendini gösterir heralde :D

Nasıl olmuş sizce??İlk defa bu kadar kasıldım ve uğraştırdı beni..Ter içinde kaldım desem yeridir.Pek hoşuma gitmedi aslında..Saçlarını kuyruğunu yapınca azcık bişeye benzedi :D Ama olsun emek verdim beğendiiiim ;)))

3 yorum:

MAYA dedi ki...

Ellerinize sağlık.Bizede yapmayı öğretirsiniz artık..

Hayal Arkadaşlarım dedi ki...

Beğenmedin mi!

Eklem yerlerini bile yapmışsın. Oyuncak olmaktan çıkıp, şahlanıp gidecek gibi duran gerçek bir ata benzemiş. Ondan beğenmemiş olmayasın ;) Canımsın. Eline sağlık. Çok çok güzel.

uğurböceği dedi ki...

MAYA; amigurumi forumuna gelirseniz orada örüyoruz bunları..hatta benimkiler bişey değil ustaların gurumileri dahada güzel.bence bişey kaybetmezsiniz foruma gelerek.ama gelmezseniz çoooooooook şey kaçıracaksınız :D

Dilek abla; çok teşekkür ederim.yorumunu okudum bitirdim kendime geldim aaa ben sırıtıyorum :D bu at beni dikemeden öncede dikerkende çok uğraştırdı.oyüzdende acaba nasıl oldu diye düşünmeye başladım..ama böyle güzel yorumlar alınca bi rahatladım bi rahatladım anlatamam :))))